Labortechnika Kiállítás és Analitikai Ankét 2025
2025-01-17

Tisztelt Partnerünk!

Ezúton szeretettel meghívjuk a 2025 évi Pollack Expo szakmai kiállítására és konferenciájára, amely 2025. április 3-4-én kerül megrendezésre a Pécsi Tudományegyetem Műszaki- és Informatikai Karán (7624 Pécs, Boszorkány út 2.).

A Dél-Dunántúl legnagyobb múltú és -szabású rendezvényének fő célja, hogy az ország és a régió meghatározó ipari szereplői, valamint a kar partnerhálózatában résztvevők számára teret és lehetőséget biztosítson innovatív együttműködésekre, kapcsolatok építésére, termékek- és szolgáltatások bemutatására.

Cégünk, az INS Ipari Alkalmazások Zrt. – mint a FRITSCH Milling & Sizing GmbH. hivatalos magyarországi képviselete – néhány kiemelkedő berendezésével fog részt venni az eseményen. A FRITSCH nemzetközileg elismert gyártója a felhasználóbarát laboratóriumi eszközöknek. Berendezéseinket évtizedek óta használják világszerte az ipari- és kutató-laboratóriumok a mintaelőkészítés és a részecskemérés területein.

Ha még többet szeretnének megtudni eszközeinkről, használják ki az alkalmat, és látogassák meg addig is a honlapunkon található labortechnikai eszközökről szóló szekciót, valamint keressenek Bennünket a pécsi Pollack Expon 2025. április 3-4-én. A kiállítás az érdeklődők részére mindkét napon ingyenesen látogatható!

 

Várjuk üzleti partnereinket és az érdeklődőket, ahol kollégáink örömmel állnak rendelkezésére bármilyen kérdés esetén. Látogasson el standunkhoz és ismerje meg a kiváló minőségű FRITSCH labortechnikai eszközöket az INS Ipari Alkalmazások Zrt. képviseletében.

Örömmel vesszük látogatását!

 

Üdvözlettel:

INS csapata